otopr.pl Dla dzieci

Baśnie Marty Tomaszewskiej - konkurs Baby-Shower.pl

Powrót do listy
   

Galeria

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Baśnie Marty Tomaszewskiej - konkurs Baby-Shower.pl
4 marzec 2009, 09:47

Baśnie Marty Tomaszewskiej - konkurs Baby-Shower.pl

Dla dzieciKsiążkiEdukacja

Czy wiesz czym są audiobooki? To książki do słuchania dla wszystkich nie zależnie od wieku, mogą toważyszyć Ci w aktuwności, pracach domowych albo ukołysać Twoje dziecko do snu. Biblioteka Akustyczna prezentuje nowy tytuł dla najmłodszych - Baśnie Marty Tomaszewskiej.



Baśnie niezwykłe i magiczne. Są one nagrodą w konkursie, który czeka na rozwiązanie.

Wystarczy tylko nadesłać prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Jest ono proste a podpowiedź znajduje się bliżej niż myślisz - w serii wydawniczej "dla dzieci" wydawnictwa Biblioteka Akustyczna. Jeśli chcesz uszczęśliwić swoje dziecko wystarczy, że napiszesz jakie postacie są głównymi bohaterami książek w tej serii.

Na wasze odpowiedzi czekamy do 31 marca 2009. Uwaga 1 osoba może nadesłać tylko 1 zgłoszenie. Nasz adres: redakcja@baby-shower.pl

Nagrodzimy 5 osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi. W tytule prosimy napisać Baśnie Marty Tomaszewskiej.

Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna: www.bibliotekaakustyczna.pl 

Organizatorem konkursu jest portal Baby-Shower.pl 

Baby-Shower.pl to jedyny na polskim rynku obiektywny i aktualny portal o ciąży i macierzyństwie. Dostarczamy ciekawą wiedzę, przedstawiamy ciekawostki z kraju i ze świata, wyznaczamy trendy.
Aktywnie wspieramy liczne akcje i kampanie społeczne mające na celu poprawę sytuacji mam w Polsce.
Od 2007 roku organizujemy konferencje medyczne, duże eventy dla mam oraz kameralne imprezy Baby Shower.

A wszystko to po to: „Aby żadna mama, nigdy nie była sama” – hasło to jest misją portalu.

Najnowsze w kategoriach

Najnowsze w galeriach

Powiązane tagi