otopr.pl Materiały budowlane

Ewa Minge - Dekoral Fashion Show

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

<b>Ewa Minge</b> - Dekoral Fashion Show
7 grudzień 2007, 10:25

Ewa Minge - Dekoral Fashion Show

Materiały budowlaneBiznesUrodaKulturaModaWnętrza

Świat kocha diamenty – to one, po mistrzowskim szlifie, już jako brylanty, stanowią wykończenie ekskluzywnych, wieczorowych kreacji, dodając blasku każdej kobiecie. W uroczysty wieczór 3 grudnia 2007 r. wszyscy zaproszeni do Auli Politechniki Warszawskiej na pokaz Ewy Minge goście mieli okazję podziwiać pokaz jedyny w swoim rodzaju. Niezwykły mariaż marki Dekoral i wielkiego świata mody zaowocował powstaniem dwóch fenomenów – zapierającej dech w piersiach kolekcji Evy Minge oraz Diamentowej Kolekcji Dekoral.Wenus, Jowisz i Mars, potężne planety, które według astrologów panują nad rządzącymi światem ludzi emocjami, użyczyły mocy niepowtarzalnym kreacjom i stały się inspiracją nowych kolorów marki Dekoral. Olśniewające stroje powodowały szybsze bicie serc wśród zgromadzonych. Rosnąca dramaturgia pokazu nie pozwoliła nawet na chwilę oderwać oczu od kroczących po wybiegu z nieziemską elegancją modelek. A na zakończenie pokazu, gdy wydawało się, że Ewa Minge wychodzi do publiczności odebrać zasłużone i entuzjastyczne brawa, na wybieg i zgromadzonych posypały się perły z rozerwanego naszyjnika Ewy Minge. Zaskoczeni goście przyjęli to z wielkim aplauzem, a perły, podobnie jak kolory Diamentowej Kolekcji, mogli zabrać ze sobą na szczęście. Zdarzenie to najlepiej podkreśliło inspirację Ewy Minge do stworzenia kolekcji, którą opisała słowami - „Mój Świat dzięki natchnieniu, intuicji i odwadze, specyficznym emocjom, które są jednocześnie nazwami nowych kolorów, jest światem szczęśliwym. Jako projektantka mody, pragnę przekazać wszystkim Państwu Diamentową Kolekcję Dekoral na Szczęście.”

Parada kosmicznych blasków Ewy Minge

W niezwykły świat wyobraźni Ewy Minge, najbardziej znanej polskiej projektantki, wprowadził gości prowadzący pokaz Marcin Prokop. Zaprezentowane na wybiegu kreacje, efekt zainspirowania Diamentową kolekcją Dekoral, zachwyciły oryginalnością, kobiecością i niepowtarzalnym pięknem. Tworząc kolejne stroje Ewa Minge zaczerpnęła pełnymi garściami z mocy kosmosu, wizjonersko zamykając w materii moc potężnych planet. Wenus, bogini księżycowej poświaty, użyczyła kolekcji „Perłowej Poświaty”, Mars – bóg magicznej energii kosmosu – ozdobił ją „Iskrzącym Złotem”, a najpotężniejsze z bóstw, Jowisz, obsypał ją „Srebrnym Pyłem”. Poszczególne odsłony pokazu to zapierająca dech w piersiach parada połysków i migotań – zaprezentowane kreacje stanowiły harmonijne połączenie siły i energii kosmosu z kobiecą subtelnością. Użyte tkaniny to zarówno przeźroczysty tiul, połyskliwy atłas i satyna, zwiewnie i zmysłowo opływające ciało oraz miękka, puszysta wełna, otaczająca ciepłem i mocą natury. Drapowania i upięcia, wycięcia i falbany, błyszczące zdobienia, nałożone na siebie warstwy tkanin i marszczenia stworzyły intrygujące formy, podkreślone blaskiem motywów przewodnich – pereł, srebra i złota. Wszystko to utrzymane w kolorach „Natchnienie” (kolor jasny ecru), „Piękno” (kolor delikatnego różu), „Harmonia” ( kolor jasnego beżu), „Optymizm” (kolor przygaszonego różu z fioletem), „Intuicja” (delikatna szarość), „Ekspresja” (przymglona oberżyna), „Energia” (kolor ceglastej czerwieni), „Odwaga” ( kolor ciepłej kawy z mlekiem), „Aktywność” ( kolor avocado).

Korowód eleganckich, pełnych powabu i kobiecości kreacji zachwycił wszystkich obecnych gości. Na widowni można było zobaczyć osobistości z wielkiego świata mody, telewizji, muzyki, filmu i sztuki – Ninę Terentiew, Elżbietę Skrętkowską, Beatę Kozidrak z córkami, Marka Włodarczyka, Annę Samusionek, a także Agnieszkę Perepeczko, Iwonę Pawłowicz i Teresę Rosati. Niepowtarzalnych wrażeń wizualnych dostarczył również występ przybyłego z Krakowa zespołu akrobatycznego, a wszyscy obecni pławili się w kosmicznych błyskach, obsypywani brokatem przez piękne modelki Ewy Minge, których ciała pomalowano na srebrno i złoto. Kończąc to oszałamiające przedstawienie Prezes SigmaKalon Deco Sławomir Lis udekorował tytułem „Człowieka o barwnym wnętrzu” znaną wszystkim wokalistkę, Marylę Rodowicz. Całość uwieńczyło eleganckie after party w warszawskim klubie Platinum.

Diamentowa kolekcja Dekoral i Ewa Minge


Kobiety kochają diamenty – kobiety uwielbiają błyszczeć. Ewa Minge pokazała w swojej wizjonerskiej kolekcji, jak lśnić w pełnym blasku, w oszałamiającym gwiezdnym stylu. Wizjonerska, niepowtarzalna seria kreacji stanowi idealną harmonię ze stworzoną przez markę Dekoral Diamentową Kolekcją. Jest to paleta trzech nowoczesnych farb transparentnych Ewy Minge, które pozwolą nam przenieść niezwykłą moc i świetlistość kosmosu do wnętrz naszych mieszkań i domów. Stworzymy dzięki nim magiczną przestrzeń, pełną koloru – będzie to barwa niepowtarzalna, bo uszlachetniona nieziemskim blaskiem. Połysk diamentów i migotliwość gwiazd to rezultat rodem z wielkiego świata mody – otrzymamy go po zastosowaniu jednego z trzech efektów, dedykowanych poszczególnym planetom.
Wenus to pani księżycowego piękna, uczuć, wdzięku, delikatności i sztuki, Dzięki niej rodzą się emocje, ona zsyła na nas natchnienie i wewnętrzną harmonię ducha. Dotknięcie ręki bogini miłości zmysłowo oddaje „Perłowa Poświata” – zawarty w pigmencie puder pokryje ściany subtelną mgiełką jedwabistego połysku. Sprawi, że niezwykłe skarby z dna morza, marzenie niejednej kobiety, esencja delikatności i wdzięku, udzielą nam swej magicznej aury. Diamentowy poblask będzie doskonale współgrał z kolorami o lekkim tonie – bielą, różem, jasnymi beżami – doda im luksusu i wysublimowanej elegancji, stwarzając atmosferę sprzyjającą natchnieniu i głębokim uczuciom.
„Srebrny Pył” to boskie tchnienie Jowisza, władcy mistycznej intuicji, który pomaga wytyczać i realizować życiowe cele. Srebro to szlachetny metal, który subtelnie podkreśla kobiecą urodę. Nie przytłacza jej – dodaje jej świetlistych połysków i delikatnych refleksów. Farba o tym kolorze, dzięki lśniącym srebrnym cząsteczkom stworzy zachwycający elegancją efekt rozświetlenia ściany. W połączeniu z barwami zdecydowanej elegancji – fioletem, szarością i grafitem – wykreuje harmonijną, obsypaną srebrzystym pyłem przestrzeń. Będzie to magiczna sfera gwiazd, wciągająca nas w pełne mocy konstelacje – otoczone iskrzącą mgiełką wkroczymy w czas nieziemskiego powodzenia, optymizmu i przychylnego losu.

Spełnienie w życiu przynosi nam Mars, bóg kosmicznej energii – jej drobiny zawiera „Iskrzące Złoto”, podkreślające moc zdecydowanych kolorów natury zieleni, czerwieni i brązu. Kobiety kochają złoto – jego słoneczny blask wprowadza je w bajeczny świat luksusu i przepychu. Otoczone poświatą złotych materii i klejnotów czują się jak królowe – piękne, budzące zachwyt i pełne magicznej mocy. Zawarte w farbie z Diamentowej Kolekcji Dekoral migocące złociście cząstki intensywnie odbijają światło – wprowadzą we wnętrze naszego domu wrażenie słonecznej, nieziemskiej poświaty. Dostojne piękno i luksus, energia i odwaga, aktywność i honor – to niezwykłe siły, które poczujemy w otoczeniu tajemniczo roziskrzonej sfery.
Otoczona Perłową Poświatą Wenus sprawi, że nasze marzenia sięgną gwiazd, Srebrny Pył z Jowisza uniesie nasze inspiracje w kosmiczną sferę, a Mars, ze swym Iskrzącym Złotem doprowadzi nas do apogeum mocy i energii. Inspirowane aurą potężnych planet kreacje Evy Minge uczynią z nas świadome swej urody, pełne delikatności i wdzięku kobiety – migoczące blaskiem, budzące zachwyt królowe. Harmonijnie zgrana z nimi Diamentowa Kolekcja Dekoral napełni nas dodatkowo mocą wszechświata, a nasze wnętrza – niezwykłym, wyrafinowanym blaskiem.

Dekoral Fashion Show by Ewa Minge 2006


Tegoroczny pokaz Dekoral Fashion Show to już drugie tego rodzaju, ważne dla świata mody wydarzenie, będące wynikiem połączenia niezwykłej wyobraźni światowej sławy projektantki - Ewy Minge - oraz niepowtarzalnych produktów marki Dekoral. Dokładnie rok temu, w andrzejkowy wieczór, odbył się pierwszy pokaz autorstwa Evy Minge, inspirowany kolorami farb Dekoral. Paleta ich barw obejmuje osiem niepowtarzalnych kolorów Ewy Minge, poczynając od subtelnego „Beżowego Kaszmiru”, poprzez apetyczny brąz „Czekofashion” i soczystą „Monsunową Zieleń”, a na ognistej „Czerwieni Flamenco” kończąc”. Ewa Minge wybrała tę właśnie paletę barw jako obowiązującą w roku 2007.


Ewa Minge – „next couture”


Ewa Minge to jedna z najbardziej znanych polskich projektantek, której oryginalne i niepowtarzalne kolekcje znane są również poza granicami naszego kraju. Kreacje Ewy Minge to arcydzieła jedyne w swoim rodzaju, a marka nie da się pomylić z żadną inną. Projektowane z pasją przez Ewę Minge ubrania szyte są w niewielkiej fabryce, działającej od ponad 15 lat w małej wielkopolskiej miejscowości Pszczew. Tworzone przez nią kolekcje łączą w sobie oryginalne krawiectwo i wysoką jakość, często też zaskakują i szokują odwagą formy. Ewa Minge tworzy z pasją i wyobraźnią, nie naśladuje trendów, lecz je kreuje. To pozwoliło jej uzyskać tytuł „next couture”, nadawany przez włoską organizację „Alta Moda Alta Romana”, skupiającą najlepszych projektantów z całego świata. Tytuł ten uprawnia Ewę Minge do wyznaczania nowych kierunków w modzie.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi