otopr.pl Internet

e-Praktyki dziennikarskie w Redakcji TwojeInnowacje.pl

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

e-Praktyki dziennikarskie w Redakcji TwojeInnowacje.pl
3 lut 2010, 13:13

e-Praktyki dziennikarskie w Redakcji TwojeInnowacje.pl

InternetOprogramowanieBiznesZdrowieEdukacja

Serwis TwojeInnowacje.pl uruchomił program e-praktyk, praktyk zdalnych. Praktyki skierowane są do studentów i absolwentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe na ścieżce własnego rozwoju zawodowego. Adresatami praktyk są również ci, którzy pochodzą z małych miejscowości i w ich okolicy nie ma odpowiadającego im miejsca, w którym mogliby zdobyć szlify dziennikarskie, zgodne z zainteresowaniami.Nie trzeba być studentem lub absolwentem dziennikarstwa by skorzystać z programu e-praktyk serwisu TwojeInnowacje.pl, wystarczy wiedza i lekkie pióro w temacie Unii Europejskiej, nowych technologii, innowacji w gospodarce i nauce lub dotyczącej rolnictwa albo kapitału ludzkiego. W ramach e-praktyk pracę zdalną będą nadzorować opiekunowie praktykantów, którzy pomogą stworzyć własne portfolio dziennikarskie niezmiernie pomocne na rozmowach kwalifikacyjnych z pracodawcami.

Do obowiązków praktykanta będzie należało tworzenie artykułów, reportaży do serwisu, przeprowadzanie wywiadów oraz udział w konferencjach prasowych w miejscu zamieszkania.

- Warunki praktyki ustalane są z każdą osobą indywidualnie. Maksymalny czas trwania praktyk to 3 miesiące. Najlepszym zaproponujemy pracę. - mówi Monika Kidyba, redaktor serwisu TwojeInnowacje.pl – Program praktyk w kontekście polityki kadrowej, którą realizujemy jest dla nas niezwykle istotny. Daje nam szansę na poznanie młodych, innowacyjnych, kreatywnych i ambitnych osób, wśród których szukamy lojalnych i rzetelnych pracowników.

Serwis TwojeInnowacje.pl to serwis poświęcony tematyce biznesu i nowych technologii w Unii Europejskiej. Zawiera informacje o funduszach strukturalnych, nowych technologiach, innowacyjnej gospodarce, projektach badawczo-rozwojowych, a także o kapitale ludzkim, szkoleniach i konferencjach.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi