otopr.pl Telefony

emporia z Oskarem Telekomunikacji

Powrót do listy
   

Galeria

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

emporia z Oskarem Telekomunikacji
1 marzec 2010, 12:55

emporia z Oskarem Telekomunikacji

TelefonyBiznes

emporia nagrodzona „Wirtualnym Telefonem” w kategorii Debiut Roku 2009.



25 lutego 2010 roku w warszawskim klubie Dekada odbyła się dziewiąta Gala „Mobile Internet”. Podczas uroczystości rozdano „Wirtualne Telefony” – nagrody za wybitne produkty i usługi wprowadzone na rynek w 2009 roku. Statuetka w kategorii Debiut Roku 2009 trafiła do firmy Emporia Telecom, którą wyróżniono za dostrzeżenie potrzeb seniorów.

emporia działa na polskim rynku od sierpnia 2009 roku. Oferuje produkty zaprojektowane z myślą o starszych użytkownikach: wyposażone w powiększone, czytelne wyświetlacze, duże, łatwo wyczuwalne klawisze i boczne przyciski doskonale zastępujące menu. Firma angażuje się także w liczne akcje mające na celu aktywizację seniorów, poprawienie jakości ich życia oraz przeciwdziałanie społecznemu wykluczeniu.

– Cieszymy się, że nasze wejście na polski rynek oraz odniesione sukcesy zostały zauważone przez środowisko branżowe. Nasi seniorzy potrzebują produktów telekomunikacyjnych szytych na miarę, a my im je dostarczamy – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce.

Miesięcznik „Mobile Internet” jest jednym z wiodących na polskim rynku tytułów poruszających tematykę nowych technologii. Coroczna gala odbywa się od początku jego istnienia i już na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dla środowisk IT i telekomunikacyjnego. W ciągu dziewięciu lat udało się jej zdobyć uznanie branży i mediów oraz miano „Polskich Oskarów IT i Telekomunikacji”.







Informacje o firmie emporia:
Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią z 65-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.

Kontakt dla mediów

Monika Konieczna
Account Manager
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 80
kom.: +48 601 930 488
E-mail: monika.konieczna@agencja21.pl

Agnieszka Sabat
Senior Account Executive
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 85
E-mail: agnieszka.sabat@agencja21.pl

Najnowsze w kategoriach

Najnowsze w galeriach

Powiązane tagi