Inne z tego źródła
Inne o tej firmie
23 lut 2010, 13:26
ESKA TV już na stałe w ofercie Vectry
RTVKulturaMuzyka
Po kilkutygodniowym teście - ESKA TV, najbardziej muzyczna i jedyna nadająca w panoramicznym formacie 16:9 stacja muzyczna w Polsce dostępna jest na stałe w Pakiecie Złotym w telewizji Vectra (kanał 609).
Już testowe pojawienie się ESKA TV w ofercie Vectry spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem widzów i prośbami o pozostawienie tego kanału na stałe – podkreśla Igor Nurczyński, dyrektor programowy oraz szef projektu ESKA TV i dodaje: „Dla nas najważniejsi są widzowie. Nie mogło stać się inaczej!”
ESKA TV to najbardziej dynamicznie rozwijający zasięg muzyczny kanał telewizyjny w Polsce. Stacja dostępna jest w Internecie, na platformie Telewizji Nowej Generacji „n” - gdzie jest jednym z najpopularniejszych kanałów pakietu „Styl, moda muzyka”. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zasięg stacji powiększył się o IPTV Dialogu, telewizję kablową Toya, oraz streaming sieci Plus GSM. Stacja dostępna jest także testowo na platformie mobilnej telewizji cyfrowej.
„Rozwijamy się dalej i zdradzę, że abonenci innych telewizji kablowych już wkrótce mogą otrzymać od ESKA TV miłą niespodziankę” – przyznaje Maciej Domagała dyrektor zarządzający stacji. Tym samym potwierdzają się informacje, że trwają rozmowy także z innymi operatorami telewizyjnymi w Polsce. www.eska.tv