otopr.pl Internet

Infodent24.pl – serwis dla stomatologów biznesmenów

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

28 lut 2013, 17:09

Infodent24.pl – serwis dla stomatologów biznesmenów

InternetBiznes

Pierwszy na rynku portal, który lekarzy dentystów traktuje jak przedsiębiorców. Najnowsze informacje, publicystyka, raporty ekonomiczne, porady prawne. Z myślą o blisko 50 tysiącach przedstawicieli branży stomatologicznej, Grupa PTWP SA, przejęła i rozwija portal infoDENT24.pl.InfoDENT24.pl to odpowiedź na potrzebę branży stomatologicznej szybkiego dostępu do profesjonalnych informacji biznesowych i prawnych oraz praktycznych narzędzi internetowych pomocnych m.in. w zakresie edukacji medycznej. Infodent24.pl umacnia ekspercką pozycję i poszerza aktywność Grupy PTWP SA w sektorze medycznym dotychczas opartą o miesięcznik Rynek Zdrowia i portal rynekzdrowia.pl.

Platforma infoDENT24.pl oferuje m.in: pierwszą na świecie wyszukiwarko-porównywarkę produktów i materiałów stomatologicznych – cenoDENT, wyszukiwarkę kursów i szkoleń zawodowych – kursDENT, wyszukiwarkę ogłoszeń ofert pracy w stomatologii – jobDENT, specjalistyczne forum – helpDENT oraz portal społecznościowy dedykowany lekarzom dentystom – fejsDENT.

Wszystkie materiały prezentowane na infoDENT24.pl, przygotowane są przez dziennikarzy, w oparciu o wiedzę i doświadczenie autorytetów z branży stomatologicznej oraz ekspertów ze świata finansów i marketingu. Autorami są także sami lekarze, zarządzający gabinetami i klinikami, a także producenci i dystrybutorzy produktów oraz materiałów stomatologicznych.

Redaktorem naczelnym serwisu InfoDENT24.pl jest Łukasz Sowa, zastępcą redaktora naczelnego – Mirosław Stańczyk.

Serwis adresowany jest do właścicieli gabinetów stomatologicznych, kadry zarządzającej gabinetami i klinikami dentystycznymi, lekarzy rozwijających własną praktykę stomatologiczną, lekarzy wchodzących w zawód, studentów wydziałów lekarsko-dentystycznych, personelu pomocniczego (asystentki, recepcjonistki), pracowników firm obsługujących właścicieli gabinetów stomatologicznych, producentów i dystrybutorów sprzętu oraz materiałów stomatologicznych, a także dostawców usług dla uczestników branży.

Nowy wydawca portalu zakłada rozwój przejętego serwisu i dostosowanie, również w warstwie graficznej, do pozostałych branżowych portali należących do Grupy. Dotychczas w portfolio PTWP-ONLINE Sp. z o.o., funkcjonują m.in.: wnp.pl, dlahandlu.pl, farmer.pl, portalsamorzadowy.pl, portalspozywczy.pl, propertynews.pl czy rynekzdrowia.pl.

Grupa PTWP SA, wydawca czasopism biznesowych, takich jak: Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł, Rynek Spożywczy, Rynek Zdrowia i Farmer oraz organizator branżowych konferencji, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, jest jednocześnie właścicielem 70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Zapraszamy do odwiedzania strony www.infoDENT24.pl


###
Informacje o Grupie PTWP SA:
Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995r. Grupa PTWP SA jest wydawcą m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, czasopisma Rynek Spożywczy, miesięcznika Rynek Zdrowia i miesięcznika Farmer oraz organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.
Grupa PTWP SA posiada 70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o., do której należą branżowe portale m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl, farmer.pl oraz serwis gieldarolna.pl.
Zapraszamy na stronę www.ptwp.pl.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi