otopr.pl Dom

Inspirujący katalog Dekoracje 2011

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Inspirujący katalog Dekoracje 2011
14 wrzesień 2011, 10:43

Inspirujący katalog Dekoracje 2011

DomWnętrza

Castorama Polska przygotowała nowy katalog Dekoracje 2011, w którym klienci znajdą wiele ciekawych pomysłów na urządzenie wnętrz zgodnie z najnowszymi światowymi trendami.Dekoracje 2011 to już trzeci, po Ogrodzie i Łazienkach, katalog Castoramy w tym roku. Na ponad 250 stronach znajdują się w nim inspirujące zdjęcia aranżacji wnętrz. Katalog pokazuje, jak w łatwy i ciekawy sposób urządzić swój salon, sypialnię czy kuchnię.

Moc produktów

W katalogu prezentowana jest bogata oferta produktów dostępnych w sklepach Castorama, w tym artykuły dekoracyjne takie, jak: firanki, tkaniny, poduszki, lampy, dywany, kominki. Nie brakuje również mebli oraz materiałów wykończeniowych – tynków dekoracyjnych, tapet, płytek ściennych i podłogowych i wielu innych produktów, które pozwolą odmienić wnętrze.
Przeglądając katalog Dekoracje 2011 klienci będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą nowości, m.in. drzwi modułowych, boazerii Soft Line, paneli ściennych 3D oraz PCV, lamperii czy tapet o strukturze skóry, kamienia i drewna.

„Panele ścienne 3D to propozycja, na którą warto zwrócić szczególną uwagę. Są łatwe do ułożenia, odporne na uszkodzenia i można je wielokrotnie malować. Ich ciekawe wzornictwo oraz wrażenie trójwymiarowości nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Hitem tego sezonu mogą stać się również tapety imitujące swoją strukturą tkaninę, kamień lub drewno. Dzięki efektowi 3D trudno odróżnić je od prawdziwych materiałów.” – mówi Krzysztof Woźniak, Dyrektor Sektora Showroom Castorama Polska Sp. z o.o.
Wśród produktów przedstawionych w katalogu znajduje się także nowa gama kolorów farb marki Colours, w tym najmodniejsze w tym sezonie odcienie energetycznej limonki, ożywczego turkusu i nowoczesnej szarości.

Łatwość wyboru

Katalog Dekoracje 2011 ma bardzo intuicyjny i przejrzysty układ. Wyróżniono w nim 8 działów tematycznych, takich jak: Ściany, Podłogi, Dekoracje, Drzwi i Klamki, Kominki i Piece, Kuchnie, Przechowywanie oraz Oświetlenie. Ponadto prezentowany asortyment został podzielony na cztery style: ELEGANCJA, KLASYKA, NOWOCZESNOŚĆ i KOLOR. Dzięki temu ciekawe aranżacje, profesjonalne zdjęcia i porady znajdujące się w katalogu Dekoracje 2011 jeszcze łatwiej wykorzystać jako źródło inspiracji dla każdego, kto pragnie odmienić wnętrze swojego mieszkania i domu.
Katalog Dekoracje 2011 jest dostępny w sklepach Castorama oraz na stronie www.castorama.pl.

***

Firma Castorama Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Obecnie posiada 61 sklepów (w tym 55 sklepy Castorama i 6 sklepów Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 450 tys. m2 i zatrudnia około 10 tys. pracowników. Sklepy Castorama zajmują pierwsze miejsce w kategorii DIY („do it yourself”) w Polsce. Klienci doceniają nasze starania i po raz kolejny nagrodzili nas Godłem „ Jakości obsługi”.
www.castorama.pl

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi