otopr.pl Motoryzacja

Nowy serwis NordGlass w Jarosławiu

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Nowy serwis NordGlass w Jarosławiu
27 sierpień 2013, 08:54

Nowy serwis NordGlass w Jarosławiu

Motoryzacja

23 sierpnia 2013 roku w Jarosławiu, przy ul. Sanowej 14 został otwarty nowy serwis franczyzowy największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce - firmy NordGlass. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdów specjalnych to tylko jedne z wielu usług, które są dostępne w nowym punkcie serwisowym firmy NordGlass w województwie podkarpackim.23 sierpnia  2013 roku do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych - firmy NordGlass – dołączył serwis w Jarosławiu. Nowo otwarta na terenie Podkarpacia filia NordGlass, funkcjonująca na zasadzie franczyzy, oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis świadczy usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielają także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą.

Wyspecjalizowani pracownicy serwisu NordGlass w Jarosławiu są gotowi pomóc kierowcom przez 6 dni w tygodniu: od poniedziałki do piątku w godz. od 8:00 do 19:00 oraz w soboty w godzinach od 8:00 do 16:00. Warto również podkreślić, że placówka przy ul. Sanowej 14 - jak każda filia NordGlass - udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Jarosławiu oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.

Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby - w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia - to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.

Z usług  największej, a zarazem jedynej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj, dzięki czemu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu  NordGlass.


Serwis Szyb Samochodowych NordGlass w Jarosławiu


ul. Sanowa 14,

37-500 Jarosławtel. 16 6217723
Infolinia : 801 181 181


Godziny otwarcia:

pn – pt: 8:00-19:00

sob:  8.00-16.00NordGlass Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Warszawy 11

75-211 Koszalin

e-mail: sekretariat@nordglass.pl

http://www.nordglass.plZlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi