otopr.pl Dla dzieci

Nowy sklep Decathlon w Bielsku-Białej

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Nowy sklep Decathlon w Bielsku-Białej
26 listopad 2009, 12:17

Nowy sklep Decathlon w Bielsku-Białej

Dla dzieciSportKultura

Decathlon, największa w Polsce sieć sklepów ze sprzętem sportowym, otwiera sklep w Bielsku-Białej. Od 27 do 29 listopada w C.H. Auchan odbędzie się wielkie otwarcie nowego obiektu. Na klientów czekają imprezy, konkursy z nagrodami oraz specjalne promocje.Z okazji hucznego otwarcia dla Klientów przygotowano szereg niecodziennych atrakcji. Od 27 do 29 listopada na terenie sklepu będzie można oglądać pokazy, w których zaprezentują się lokalne kluby sportowe. Każdego dnia klienci będą mogli wykazać się kondycją fizyczną, biorąc udział
w konkursach, których zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci artykułów sportowych marek własnych Decathlon. Specjalne dyscypliny czekają na całe rodziny oraz dzieci.

Kontynuując swój dynamiczny rozwój Decathlon planuje owocnie zakończyć rok. Na przełomie sierpnia i września rozpoczęto budowę sześciu sklepów Decathlon. Pięć zostanie zakończonych pod koniec roku, a otwarcie szóstego sklepu przewidziane jest na wiosnę 2010 roku. Jeden ze sklepów, który otworzy swe drzwi dla klientów w tym roku buduje się właśnie Bielsku-Białej przy Centrum Handlowym Auchan, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 425. Potężny, bo liczący 4500 m2 powierzchni sklep, dodatkowo posiadał będzie boisko wielofunkcyjne, z którego miłośnicy aktywnych form wypoczynku będą mogli korzystać nieodpłatnie. Od poniedziałku do soboty klienci będą mogli robić zakupy od 9:00 do 21:00, w niedzielę od 9:00 do 20:00.

Pierwsi klienci są zaproszeni do Decathlon przy ul. Bohaterów Monte Cassino 425 od godziny 9:00. Gry, zabawy i konkursy rozpoczną się o godzinie 11:00.


O Decathlon
Decathlon to nie tylko jeden ze światowych liderów w dziedzinie produkcji i dystrybucji artykułów sportowych (ponad 460 sklepów w 14 krajach, 43 tysiącach pracowników). To również organizator wielu sportowych imprez, aktywnie współpracujący z lokalnymi klubami czy szkołami. Misją firmy jest umożliwić jak najszerszemu gronu osób czerpanie radości z uprawiania sportu, a jej ambicją - stać się najlepszym sportowym partnerem środowiska w miejscach, w których jest ona obecna.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi