otopr.pl Biżuteria

Nowy sklep New Yorker w Nowym Sączu!

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Nowy sklep New Yorker w Nowym Sączu!
5 listopad 2009, 11:57

Nowy sklep New Yorker w Nowym Sączu!

BiżuteriaModa

W październiku, w centrum handlowym Galeria Sandacja w Nowym Sączu, New Yorker – popularna firma odzieżowa skierowana do młodych ludzi – otworzyła swój nowy, 53 sklep w południowej Polsce!Kolekcje New Yorker są skierowane do młodych, odważnych i otwartych na świat ludzi. Specjalnie dla nich w nowym sklepie New Yorker w Galerii Sandacja zaprezentowano najnowszą zimową kolekcję! Wśród wielu modeli znajdziesz strój do szkoły, na uczelnię lub do pracy. Nie zabraknie też ubrań na szalony wieczór z przyjaciółmi lub randkę.

New Yorker przygotował najlepszą ofertę oraz stroje, które pasują na każda okazję! Oficjalne otwarcie kolejnego już sklepu w Polsce to okazja, którą należy uczcić! Niespodzianki, najlepsze hity muzyki rozrywkowej grane na żywo przez DJ-a, specjalne promocje – to wszystko czekało na tych, którzy 28 października odwiedzili nowy sklep New Yorker w Galerii Sandacja.

Kolejne otwarcia sklepów już w listopadzie!

New Yorker posiada 720 sklepów w 27 krajach. Jednym z elementów strategii rozwojowej firmy jest stałe zwiększanie liczby sklepów w nowych lokalizacjach. Celem średniookresowym jest zdobycie pozycji lidera w segmencie mody młodzieżowej w Europie, czego dowodem jest ekspansja na rynkach portugalskim i włoskim.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi