otopr.pl Sport

Otwarcie Nowego Stadionu Legii z RedComm

Powrót do listy
   

Galeria

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Otwarcie Nowego Stadionu Legii z RedComm
5 sierpień 2010, 15:16

Otwarcie Nowego Stadionu Legii z RedComm

SportBiznesKultura

8 sierpnia odbędzie się uroczystość otwarcia Nowego Stadionu Legii. Za koncepcję i realizację oprawy artystycznej eventu odpowiada Agencja Reklamowa RedComm.



Intensywne przygotowania do imprezy trwają już od kilku miesięcy. Dodatkowym wyzwaniem w projekcie była konieczność zgrania harmonogramu przygotowań z napiętym harmonogramem oddawania do użytku kolejnych części nowego obiektu. 

Finał tych przygotowań obejrzeć będzie mogło już w najbliższą sobotę ponad 25 tysięcy widzów, którzy wykupili już niemal wszystkie bilety na zbliżającą się uroczystość. Bramy stadionu staną przed nimi otworem, w sobotę, we wczesnych godzinach popołudniowych. 

Szczegółowy program imprezy pozostaje tajemnicą organizatorów, natomiast oficjalnie potwierdzony został główny sportowy akcent wydarzenia – mecz Legia Warszawa – Arsenal Londyn. Ceremonia i mecz będzą transmitowane na antenie platformy n-sport oraz TVN Warszawa. 

Agencja w ramach umowy podpisanej z Klubem Piłkarskim Legia Warszawa, odpowiedzialna jest za opracowanie i realizację artystycznej części uroczystości otwarcia. W pracach nad realizowaną koncepcją, RedComm współpracował ze światowej klasy artystami, którzy realizowali m. in. ceremonie uświetniające finał Ligi Mistrzów. 

Uroczystość otwarcia Nowego Stadionu Legii to kolejna spektakularna realizacja eventowa zespołu RedComm. Na swoim koncie agencja ma już szereg produkcji związanych z otwarciem dużych obiektów - otwarcie Centrum Handlowego Arkadia w Warszawie czy szeregu wielko powierzchniowych obiektów handlowych w całej Polsce (agencja realizowała projekty dla Plaza Centers i Auchan Polska).

Najnowsze w kategoriach

Najnowsze w galeriach

Powiązane tagi