otopr.pl Dom

Panele podłogowe Klon Camedo – natura w domu i biurze

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Panele podłogowe Klon Camedo – natura w domu i biurze
1 grudzień 2008, 14:21

Panele podłogowe Klon Camedo – natura w domu i biurze

DomMateriały budowlaneWnętrza

Najnowsze trendy wnętrzarskie ponownie wprowadzają do szklanych i plastikowych aranżacji najstarszy znany budulec – drewno. Podłogi laminowane marki Classen z nowej kolekcji City to połączenie wielkomiejskiej elegancji, naturalności i technologii z najwyższej półki.Uniwersalny Klon
Panele Klon Camedo to ukłon w stronę nowoczesnego podejścia do aranżacji przestrzeni biurowych. Jasna, spokojna tonacja i wyraziste usłojenie podłogi sprawią, że stanie się ona najważniejszym elementem wystroju biura, w którym do tej pory panowały sztuczne i chłodne materiały. Delikatna struktura drewna stworzy przytulny, domowy klimat w świecie napiętych terminów, sztywnych garniturów i oficjalnych spotkań.

Również wnętrza naszych domów i mieszkań mają szansę odżyć na nowo dzięki podłodze Klon Camedo z kolekcji City. Jej gustowny wzór będzie idealnym dopełnieniem stylowego salonu albo intymnej przestrzeni sypialnianej. Wysoka jakość i odporność paneli na uszkodzenia mechaniczne, pozwalają bez obaw ułożyć je w domu, w którym mieszkają sprawdzające wytrzymałość wszystkich sprzętów domowych dzieci. Panele Klon Camedo to inwestycja na lata.

Dobre rozwiązania

Firma Classen zastosowała we wszystkich podłogach z kolekcji City proste i skuteczne rozwiązanie technologiczne – bezklejowy system montażu Easy Connect. Dzięki temu nawet amatorzy szybko i łatwo ułożą panele w każdym pomieszczeniu.

Dodatkowym zabezpieczeniem podłogi jest zastosowanie specjalnej kompozycji wosków Isowaxx, która chroni krawędzie przed wilgocią. Panele Klon Camedo posiadają także wysoką klasę ścieralności – AC4, która zapewnia im wytrzymałość nawet w pomieszczeniach szczególnie często eksploatowanych, jak korytarze i biura.

Panele podłogowe Klon Camedo marki Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Classen City Klon Camedo – cena brutto: 37,99 zł/m2
Grubość: 7 mm
Powierzchnia: delikatna struktura z połyskiem
Klasa ścieralności: AC4
Klasa przeznaczenia: 32
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 3 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: Easy Connect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13.
www.classen.pl


Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach.

Classen-Pol S.A. swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Duży wybór wzorów zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. Dzięki temu podłogi Classen od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i na całym świecie.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi