otopr.pl Internet

Premiera głównego katalogu Quelle na sezon wiosna/lato

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Premiera głównego katalogu Quelle na sezon wiosna/lato
17 styczeń 2008, 11:13

Premiera głównego katalogu Quelle na sezon wiosna/lato

InternetModa

Dom sprzedaży wysyłkowej Quelle rozpoczyna nowy sezon wydaniem prawie 700 - stronicowego głównego katalogu Quelle „Więcej niż moda każdego dnia”. To największy objętościowo katalog główny w piętnastoletniej historii istnienia Quelle Polska.Quelle pod jednym adresem


Katalog Quelle to sześć głównych kategorii: Moda dla Pani, Dzieci i młodzież, Moda dla Pana, Sport wellness i relaks, Mieszkanie i Technika. „Pod tymi kategoriami kryje się nasz bogaty asortyment, prawdopodobnie najszerszy, biorąc pod uwagę polskie sklepy internetowe. Zarówno w katalogu jak i na stronie www.quelle.pl proponujemy odzież damską w rozmiarach od 32 do 54 (!), odzież męską w pełnej rozmiarówce, oraz bogaty wybór akcesoriów do domu” – wyjaśnia Małgorzata Przymuszała, rzecznik Quelle Polska.
Explorer, Adidas, Playboy, Sloggi, Kangaroos, s.Oliver, Y.O.U., Braun, Saeco – to tylko wycinek z pełnego wachlarza marek Quelle, które można znaleźć pod jednym adresem, pod szyldem Quelle.

Mój styl, moje Quelle


Styliści Quelle są obecni wszędzie tam na świecie, gdzie rodzą się nowe tendencje w modzie. W rezultacie tego powstają zawsze aktualne kolekcje, które prezentujemy w katalogu Quelle. Eklektyczne, nieoczekiwane zestawienia, przenikanie się wpływów i form oraz letnia zabawa stylami – takie myśli nasuwają się przy oglądaniu premierowego katalogu Quelle.

Nowości w katalogu Quelle


• Produkty sygnowane marką Y.O.U już od 32! Ta znana i rozpoznawana przez polskich Klientów marka rozszerza swoją rozmiarówkę. „To ukłon dla Pań o drobnej budowie ciała - jesteśmy pewni, że teraz  znajdą wiele propozycji dla siebie! – wyjaśnia Małgorzata Przymuszała z Quelle
• Marka ON CHALLANGE (OC) jako nowość w handlu wysyłkowym. Są to wysokiej jakości tekstylia, które powstają całkowicie naturalnych warunkach: od momentu produkcji, przez obróbkę, aż po opakowanie. Wyroby tej marki chronią środowisko o człowieka, który nosi naturalną odzież.

Quelle - Więcej niż moda każdego dnia

Asortyment Quelle to nie tylko moda, choć ta zajmuje około 75% zawartości katalogu. To także produkty wyposażenia domu, ogrodu i tekstylia. Warto także pamiętać o akcesoriach kuchennych oraz sprzęcie AGD. Nowością w Quelle są wyroby marki Casamaxx, które są synonimem najwyższej jakości wyrobów do domu. Charakterystyczne dla tej marki jest nowoczesne wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy w tekstyliach dla domu.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi