otopr.pl Materiały budowlane

Topowe produkty TECE na www.tece.pl

Powrót do listy
   

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Topowe produkty TECE  na www.tece.pl
8 sierpień 2013, 11:08

Topowe produkty TECE na www.tece.pl

Materiały budowlaneWnętrza

Aby w pełni poznać wszystkie zalety innowacyjnych rozwiązań marki TECE warto wejść na Podstrony tematyczne http://www.tece.pl/pl/tecelux-wc-terminal/index.php, http://www.tece.pl/pl/drainline/index.php oraz http://www.tece.pl/pl/przyciski-uruchamiajace/index.php , gdzie znajdują się materiały przybliżające działanie oraz walory estetyczne produktów.Serwis www.tece.pl to prawdziwe kompendium wiedzy umożliwiające zarówno prywatnym inwestorom, jak i specjalistom z branży zapoznanie się z asortymentem firmy TECE. Na nowych podstronach tematycznych użytkownicy serwisu znajdą precyzyjne opisy dotyczące terminalu WC TECElux, odwondnień liniowych TECEdrainline oraz przycisków spłukujących TECE.  Niezdecydowanym na zmianę dotychczasowych aranżacji wnętrz taki pakiet informacji pozwoli w pełni poznać możliwości urządzeń sanitarnych TECE, a co za tym idzie przyspieszyć decyzję o odświeżeniu stylizacji domowej łazienki.

Poznaj tajniki funkcjonalnej instalacji sanitarnej

Terminal WC TECElux to kompleksowe rozwiązanie, a w poznaniu jego wszystkich udogodnień z pewnością pomogą informacje dostępne na nowej podstronie http://www.tece.pl/pl/tecelux-wc-terminal/index.php. Dla większej przejrzystości i wygody użytkowników serwisu kluczowe zagadnienia na temat terminalu WC TECElux podzielono na dwie główne sekcje tematyczne. W zakładce Design&Technologia znaleźć można zarówno charakterystykę walorów estetycznych, jak i szczegółowe dane na temat niestandardowych opcji urządzenia, takich jak: „sen-Touch”, „m-Lift”, „ceramic-Air” oraz „smart- Connect”. Każda z prezentowanych funkcji opisana jest na tyle szczegółowo, by szybko ocenić korzyści wynikające z zastosowanych w nim innowacji. Aby w pełni odkryć technologiczny potencjał najnowszego produktu firmy TECE warto również zapoznać się z zawartością działu Forma&Funkcje. Znaleźć można tu praktyczne informacje na temat dostępnej w ofercie TECE górnej obudowy szklanej z elektronicznym lub manualnym mechanizmem spłukującym oraz dolnej obudowy szklanej dopasowanej do różnego rodzaju ceramiki. Z uwagi na fakt, że terminal WC TECElux można instalować na wiele sposobów, w sekcji tej zamieszczone są także dokładne wskazania odnośnie możliwych wariantów montażu oraz parametrów technicznych poszczególnych modułów terminalu WC TECElux. 

Dostrzeż niewidoczne odwodnienia liniowe TECEdrainline

Bogata oferta produktów z kolekcji TECEdrainline stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Aby w pełni poznać potencjał, zarówno dekoracyjny, jak i funkcjonalność innowacyjnych odwodnień liniowych warto wejść na podstronę tematyczną http://www.tece.pl/pl/drainline/index.php. Znajdziemy tu wykaz dostępnych w ofercie TECE modeli rynien odwadniających, odpływów, wskazówki na temat montażu, informacje na temat izolacji dźwiękowej oraz komfortu i higieny, jakie zapewniają niewidoczne dla oka, idealnie zlicowane z powierzchnią podłogi odwodnienia liniowe TECEdrainline. Wygodę selekcjonowania wiedzy dostępnej na http://www.tece.pl/pl/drainline/index.php zapewniają dwie główne kategorie tematyczne. W pierwszej z nich – Design& Forma- możemy znaleźć zdjęcia produktowe oraz przeczytać krótkie charakterystyki poszczególnych rodzajów odwodnień liniowych, które różnią się od siebie wzornictwem i zastosowanym materiałem. Uporządkowane w zakładce Forma&Funkcja informacje umożliwią nam z kolei poznanie możliwości zabudowy przestrzeni prysznicowej w sposób przyjazny dla domowników w każdym wieku. Korzystając z tych praktycznych wskazań oraz uwzględniając indywidualny charakter pomieszczeń, będziemy mogli przełamać utarte konwencje i urzeczywistnić najbardziej aktualne i modne aranżacje przy wykorzystaniu inteligentnej techniki odwadniania firmy TECE. Osobom szukającym oryginalnych zestawień z pewnością przypadnie do gustu konfigurator online, który pozwala na dobranie odpowiedniego rodzaju rusztu ze stali, szkła lub do kamienia naturalnego oraz odpowiadającej nam kolorystyki lub charakteru zdobień widniejących na ruszcie. Dzięki takiej symulacji wybierzemy najbardziej zgodny z naszym gustem i oczekiwaniami produkt marki TECE.

Zaprojektuj stylowe przyciski spłukujące TECE

Przyciski spłukujące to niezwykle istotne dopełnienie niebanalnej stylizacji wnętrza zarówno domowego salonu kąpielowego, jak i łazienek znajdujących się w miejscach publicznych. Bogata paleta produktowa firmy TECE pozwala na dobranie odpowiedniego modelu, który w zależności od głównego zamysłu aranżacji będzie harmonijnie komponować się z innymi elementami wystroju lub też będzie się na ich tle wyróżniał odważną kolorystyką. Szukając odpowiedniego wariantu warto wejść na http://www.tece.pl/pl/przyciski-uruchamiajace/index.php. Dostępne w zakładce Design&Materiały zdjęcia oraz opisy aż pięciu typów przycisków spłukujących w znacznym stopniu ułatwią nam dokonanie wyboru spośród serii: TECEsquare, TECEloop, TECEplanus, TECEambia oraz TECEbase. Zapoznając się z charakterystyką poszczególnych modeli przycisków spłukujących z frontami wykonanymi z tworzywa sztucznego, szkła lub stali nierdzewnej poznamy wszystkie możliwości ich zabudowy, montażu, dostępne wielkości, warianty kolorystyczne oraz specyfikę materiałów, z których zostały one wykonane. Warto również poznać zawartości działu z danymi technicznymi, gdzie przeczytamy o specjalnej konstrukcji przycisków spłukujących TECE, umożliwiających różne opcje niezwykle estetycznego montażu produktów TECE. Wyobraźnie początkującego architekta pobudzi z pewnością konfigurator online, który ułatwi dobranie odpowiedniego przycisku dla preferowanego projektu łazienki. Warto odkryć różnorodność barw i kształtów przycisków spłukujących TECE, by zapewnić niepowtarzalność łazienkowych stylizacji.

Firma TECE tworząc trzy nowe podstrony tematyczny w serwisie www.tece.pl poświęcone terminalowi WC TECElux, TECEdrainline oraz przyciskom spłukującym TECE chce jeszcze bardziej udoskonalić komunikację z inwestorami zainteresowanymi zaawansowanym technologicznie i estetycznie asortymentem marki TECE. Zarówno stali, jak i nowi klienci firmy znajdą w jednym miejscu komplet informacji, który przybliży im funkcjonalność przełomowego na rynku asortymentu firmy TECE. Prezentowane na podstronach tematycznych produkty z pewnością trafią w gusta osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających wykreowanie niebanalnych łazienkowych aranżacji.

"TECE" Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 61

57-100 Strzelin

tece@tece.pl

www.tece.pl


Przedsiębiorstwo "TECE" Sp. z o.o.  jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów i przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach.

Najnowsze w kategoriach

Powiązane tagi