otopr.pl Meble

Trzykrotny Tryumf SITS

Powrót do listy
   

Galeria

Inne z tego źródła

Inne o tej firmie

Dodaj na Gwar.pl  Dodaj na Wykop.pl  Dodaj do del.icio.us

Trzykrotny Tryumf SITS
1 kwiecień 2010, 08:59

Trzykrotny Tryumf SITS

MebleWnętrza

Diament Meblarstwa organizowany przez Meble.pl to znaczące wydarzenie branżowe w wyniku którego przyznawane są diamentowe statuetki – pochwała i wyraz uznania dla najwyższych standardów jakości mebli, wytwarzanych i proponowanych klientom na rynku polskim.



Standardy te, ocenia niezależne grono ekspertów pod względem wzornictwa, zastosowanych materiałów i walorów użytkowych.

Diament Meblarstwa - 2010 okazał się dla firmy SITS niezwykle udany - zgłoszone do tegorocznej rywalizacji produkty zostały zauważone i docenione. Podczas gali konkursu prezes SITS Michał Ryszawa aż trzykrotnie wychodził na scenę – dwukrotnie odbierając najwyższe trofeum, statuetki Diamentu Meblarstwa, a raz wyróżnienie.

DIAMENTOWA KOLEKCJA
Tegoroczna edycja Diamentu Meblarstwa pozwoliła uzupełnić zebraną do tej pory kolekcję nagród konkursu. Już sześć razy kapituła uznała produkty firmy SITS za najlepsze i najciekawsze propozycje na rynku meblarskim. Ta niezwykle prestiżowa kolekcja to powód do dumy, ale również zobowiązanie do utrzymywania najwyższych standardów dotyczących wykonania i wzornictwa produktów firmy.

Poznaj nagrodzoną „trójkę” firmy SITS:

TOKYO
Diamentowy narożnik firmy SITS - zwycięzca w swojej kategorii. Sylwetka mebla jest zwarta i konsekwentna a przy tym prosta i spokojna. Moduły mebla wprowadzają estetyczny spokój budowany przez powtarzalność oparć i siedzisk. Komfort użytkowania wynika nie tylko z puchowych wypełnień, ale także z wymiarów narożnika. Jego wysokość idealnie spełnia funkcje mebla wypoczynkowego. Ważnym elementem budującym estetyczny odbiór mebla są metalowe płozy na których umieszczono siedziska. Konstrukcja, mimo, że stabilna i bezpieczna, sprawia wrażenie, że Tokyo unosi się, niemal pływa nad gładką powierzchnią podłogi.

HEBE
Nagrodzone statuetką Diamentu Meblarstwa łóżko. Kapituła konkursu uznała HEBE za najlepsze. Solidna bryła, nowoczesny i efektowny zagłówek już z daleka zapowiadają komfort i wygodę użytkowania. Dzięki metalowym, chromowanym nogom, łóżko zyskuje lekkość i elegancję. Od dziś HEBE to najlepsze miejsce na regenerujący sen.

GINEVRA
Za ten mebel SITS zdobył wyróżnienie w kategorii fotel. GINEVRA jest zgrabna i bardzo oryginalna, została wykonana z pianki wysokoplastycznej wyprofilowanej w niezwykle ergonomiczny, zapewniający komfort użytkowania, kształt. Wyjątkowa forma mebla sprawia, że GINEVRA będzie stanowić wspaniałą ozdobę wnętrza w każdym stylu.

www.sits.pl

Najnowsze w kategoriach

Najnowsze w galeriach

Powiązane tagi