Inne z tego źródła
Inne o tej firmie
30 maj 2008, 09:52
UBM i Babcock & Brown z Kostrzewa PR
InneBiznesNieruchomości
UBM wraz ze swoim partnerem inwestycyjnym Babcock & Brown zaprosili agencję Kostrzewa PR do współpracy, przy realizacji najnowszego projektu deweloperskiego – Oaza Kampinos.
Kostrzewa PR będzie odpowiedzialna za komunikację public relations oraz wesprze inwestorów w koordynowaniu działań reklamowych związanych z nową inwestycją. Dodatkowo agencji powierzono przygotowanie strony internetowej oraz kreację wizualną projektu Oaza Kampinos.
Na podstawie zawartej umowy pomiędzy UBM a Kostrzewa PR działania public relations rozpoczną się już w maju br., natomiast szeroko zakrojona kampania reklamowa w prasie, radiu, telewizji, internecie, a także na outdoorze ruszy we wrześniu br.
Kostrzewa PR do realizacji powierzonych jej zadań zaprosiła następujących partnerów: Equinox Polska, WebSteam oraz Artura Krutowicza.
Oaza Kampinos to pierwsza wspólna realizacja deweloperska UBM i Babcock & Brown na polskim rynku. Jest to prestiżowy projekt 210 domów jednorodzinnych i bliźniaczych, w których zastosowane zostaną technologie i rozwiązania, mające na celu ograniczenie zużycia energii a także pozwalające zaliczyć je do jednej z najbardziej energooszczędnych klas budownictwa.
Osada położonych na malowniczych, zielonych i częściowo zalesionych starodrzewem działkach, usytuowanych w pobliżu Puszczy Kampinoskiej, powstawać będzie w IV etapach. Pierwsze domy mają być gotowe już jesienią 2009 r. Na terenie inwestycji znajdą się m.in. place zabaw dla dzieci, przedszkole, budynek komercyjny, fitness club i korty tenisowe.
UBM działa na polskim rynku od 1993 roku, z kolei rozpoczęcie jej działalności w Europie datuje się na połowę XIX wieku. Do najbardziej znanych w kraju inwestycji projektowanych, finansowanych i wykonywanych przez Grupę UBM należą m.in.: Hotel Inter-Continental w Warszawie, budynek biurowy Warsaw Towers, budynek biurowy Parkur Tower, Radisson SAS Hotel Filharmonia w Krakowie, Hotel Radisson SAS we Wrocławiu, renowacja „Domu pod Gryfami” na Placu Trzech Krzyży w Warszawie gdzie mieści się obecnie siedziba firmy, a także wiele innych. Aktualnie UBM realizuje kilka projektów hotelowych, projekt mieszkaniowy we Wrocławiu, a także swój najbardziej prestiżowy a za razem największy w Polsce kompleks biurowy wzbogacony wieloma dodatkowymi funkcjami – Poleczki Business Park w Warszawie.
Babcock&Brown to australijska spółka inwestycyjno–doradcza o zasięgu międzynarodowym. Firma istnieje na rynku globalnym od 1977 roku. Jednym z sektorów jej działalności jest rynek nieruchomości.