Galeria
Inne z tego źródła
Inne o tej firmie
9 lut 2011, 11:49
Walentynki mogą zaskoczyć, pozytywnie i z klasą
InneKuchniaKultura
Walentynki na dobre zagościły już w polskiej kulturze. I czy lubimy to święto czy nie, to i tak bez znaczenia. Od początku lutego i tak wszędzie pojawiają się kolorowe serduszka, buziaczki, kwiatki. Totalny jarmark życzeń. Dla tych, którzy je tolerują, ale niekoniecznie chcą zaopatrzyć się w prezent na targowym kramie, mamy kilka interesujących propozycji.
Myśląc o walentynkach, nie musimy czuć rozdrażnienia. Nawet jeżeli nie jesteśmy ich wiernymi fanami, możemy sprawić, że ten rozkochany dzień da się przeżyć.
RozpieszczajW poszukiwaniu natchnienia przeszukujemy kolorowe magazyny i portale. Wszędzie to samo. Misie, róże, serducha piętrzą się dumnie, jako pomysł na idealny walentynkowy podarunek. Nie każdy jednak marzy, by taki gadżet podarować, a tym bardziej otrzymać. Walentynki – dzień zakochanych. Dzień celebrowania uczuć. Naturalne więc wydaje się skojarzenie – tego dnia rozpieszczaj. Pielęgnuj uczucia. Może warto zastanowić się chwilę dłużej, w jaki sposób spędzić to święto. Pokusić się o podarowanie czegoś, co rozpieści ciało i duszę za jednym zamachem? Wspólny weekend czy choćby jedna noc poza domem potrafią zdziałać cuda dla dobra związku. Odpoczynek dla dwojga w miłym miejscu, z dala od codziennych problemów, będzie na pewno świetnym pomysłem. -
Dwudniowy relaks w ciekawym miejscu to plan idealny. W ekskluzywnym otoczeniu można oddać się błogiemu lenistwu i relaksowi. Dodatkowo zadbać o ciało. Wiele ośrodków i hoteli dysponuje centrami zabiegowymi oferując szeroki wachlarz usług odnowy biologicznej. Możliwości jest wiele. Najważniejsze, by w codziennej pogoni za sukcesem, zrobić sobie przerwę i skupić się na tym co najważniejsze, na drugiej osobie i poświęcić jej należytą uwagę i czas – mówi Karolina Kocyłowska, Dyrektor Generalny, Hotelu The Granary. Sauny, masaże, bicze wodne czy jacuzzi bez wątpienia pomogą w relaksie i sprawią, że poczujemy się świetnie. Do tego pokój z widokiem, wspaniała obsługa, smaczna kolacja w dobrej restauracji, z pewnością sprawią, że poczujemy się rozpieszczeni, docenieni i kochani.
Najlepszy prezent – wspólnie spędzony czas Prezenty kupujemy, by spełnić czyjeś oczekiwania, marzenia, a nie nasze własne. Pomyślmy co naszej połówce sprawi największą radość. Często zdarza się nam niestety dostawać niechciane prezenty. By zaoszczędzić rozczarowań, sobie i najbliższym, poświęćmy im należytą uwagę. Najważniejsza zasada, prezent jest po to, by cieszyć, sprawić przyjemność. Prezent to forma rozpieszczania obdarowywanej osoby. To rzecz, której sama by sobie nie kupiła, bo za droga, niepraktyczna, rzadko używana. Ma cieszyć oczy i duszę, a nawet jeśli tylko zaspokajać próżność, to czemu nie? Odrobina przyjemności i szaleństwa w życiu, należy się każdemu. Nie zapominajmy jednak, że żaden gadżet nie zastąpi bliskości. Nie zastąpi uwagi, jaką powinniśmy poświęcać najbliższym nam osobom. –
Kolacja w eleganckiej restauracji to świetny pomysł na miły prezent, dla ukochanej osoby. Szefowie kuchni przygotowują specjalne menu na ten wieczór. Opracowują je pieczołowicie, dodając do potraw przyprawy czy składniki uchodzące za naturalne afrodyzjaki. A to bez wątpienia podgrzeje atmosferę i sprawi, że walentynkowy wieczór na długo pozostanie w pamięci – dodaje Karolina Kocyłowska.
Gesty, spojrzenia mówią kocham! Gdy zapadnie decyzja, gdzie spędzimy ten rozkochany dzień, zadbajmy o dodatki. To one właśnie sprawiają, że zwykły dzień, weekend, kolacja, stają się wyjątkowe. Prezenty to taki luksus, którego sami sobie odmawiamy, ale warto je podarować ukochanej osobie. Prezenty, które robimy, niech niosą radość, rozpieszczają i mówią - zależy mi na Tobie! Kiedy brakuje pomysłu, możemy skorzystać z oferty, którą przygotowują specjaliści. Pamiętajmy o jednej zasadzie - prezent nie musi być drogi, ale niech będzie wyjątkowy! –
W dzisiejszych czasach normą stało się już, że hotele czy restauracje wykonują pewne usługi za nas. Gdy brakuje czasu, pomysłu, inwencji, czy choćby chęci, możemy to zlecić właśnie im, dokonując rezerwacji. Kwiaty, szofer, czekoladowa fontanna, pokój w płatkach róż, szampan, kawior … wszystko czego zapragniemy, czekać będzie na miejscu – dodaje Karolina Kocyłowska.