Balony to jedna z powszechniejszej form dekoracji. W jaki sposób sprawić, by była jedyną w swoim rodzaju i zapamiętana na długo?

balony eventowe

Może poprzez niecodzienne kształty? Albo coś bardziej spersonalizowanego.Balony litery w Warszawie można kupić w kilku miejscach. Nawet w małych miastach powinniśmy znaleźć je bez problemu. Wystarczy wyszukiwarka i odpowiednie hasło.

Balony w kształcie liter

Jeśli nie masz pomysłu na urodziny bliskiej osoby, oryginalnym pomysłem będzie stworzenie dekoracji składającej się na imię jubilata. Aby dodać im niespotykanej formy, spróbujmy balonów w kształcie liter napełnionych helem. Będzie to zaskakujący prezent, który na długo zostanie w pamięci. Dostępnych jest coraz więcej kolorów takich balonów, więc prócz standardowego złota i srebra spotkamy też kolor różowy i niebieski.

Gdzie kupić Balony w kształcie liter?

Na rynku jest wiele miejsc, gdzie możemy dokonać zakupu tego typu balonów. Są dostępne zarówno przez Internet, jak i w sklepach stacjonarnych. Jeśli chcemy, by były one napełnione powietrzem, nie ma problemu z ich napompowaniem i montażem. Ciężej jest zrobić samemu taką dekorację napełnioną helem. W takim wypadku najlepiej zgłosić się o pomoc do specjalisty. Najłatwiej znaleźć przez Internet lokalną firmę zajmująca się dostawą balonów wpisując np. balony litery z helem Warszawa. Wtedy nie musimy się martwić czy starczy nam helu z butli jednorazowej oraz odpada nam transport tak pokaźnej dekoracji.

Na jakie okazje balony litery?

W zależności od okoliczności można różnie wykorzystać te wspaniałe balony. Pięknie będą się prezentować nie tylko na urodzinach, ale też np. W formie inicjałów jako dekoracja ślubna. Mogą być ozdobą samą w sobie lub w połączeniu z innymi balonami. Jeśli jest to jakiś sukces lub urodziny firmy można stworzyć okolicznościowy napis w otoczeniu balonów gumowych z nadrukiem logo firmy.
Coraz częstszym pomysłem jest też ujawnianie w ten sposób płci dziecka. Przyszli rodzice zza kurtyny z kolorowych balonów odsłaniają dla gości napis boy lub girl przekazując wieści.
Przykuwającym uwagę pomysłem jest pochwalenie się osiągnięciem liczby osób obserwujący na Social mediach tworząc np. napis 150K.

Ile kosztują balony litery z helem?

Dobrej jakości balon w kształcie literki to wydatek około 35/40 zł za sztukę. Są baloniki nieco tańsze ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Baloniki te po godzinie lub czasem nawet krótszym czasie potrafią znienacka pęknąć bez powodu. Na rynku są też malutkie, 30-60 cm. literki ale są one przeznaczone do pompowania powietrzem. Jeśli malutki balonik napełnimy helem nie udźwignie on balona.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie balonów z helem w kształcie literek?

Przy zakupie najważniejszy jest producent. Jeśli balon pochodzi ze stanów lub z U.E. to możemy mieć pewność, że jest dobrej jakości. Balony produkowane w Azji nie należą do najmocniejszych baloników. Drugi, ważny walor balona to jego wysokość. Nie powinien być mniejszy niż około 80 cm. Najlepsze są balony metrowe. Mieszczą one odpowiednią ilość helu, dzięki czemu mogą swobodnie unieść balonik nad ziemią. I to są właśnie elementy, na które nawet balonowy laik powinien zwrócić uwagę.

Jak widać, balony w kształcie liter mają mnóstwo zastosowań. Niezależnie czy będą wypełnione powietrzem czy będą tworzyć latający napis napełniony helem, to zawsze stworzą świetną dekorację, która przykuje uwagę i na długo zagości we wspomnieniach z wydarzenia.

Dodaj komentarz