Blaupunkt FXS-01 – najmniejszy telefon na rynku

Najmniejszy telefon na rynku

Blaupunkt Competence Center Mobile Europe wprowadził do sprzedaży najmniejszy telefon komórkowy o wymiarach karty kredytowej, czyli 85.9 x 47.9 mm i grubości zaledwie 6 mm. Chociaż model FXS-01 przypomina bardziej kalkulator, z powodzeniem spełnia wszelkie, podstawowe funkcje telefonu. Ponadto ma prosty, ale intrygujący design, który w dobie smartfonów przykuwa spojrzenia.

Najmniejszy telefon na rynku – Blaupunkt FXS-01

FXS-01 to telefon, który wyróżnia się na rynku nie tylko rozmiarem, parametrami technicznymi, ale  również  prostotą i intuicyjnością użytkowania. Pamięć tego niewielkiego telefonu można rozszerzać  do 8GB dzięki dodatkowej karcie SD, na której można zapisać nagrania wykonane wbudowanym dyktafonem lub wgrać ulubione utwory muzyczne.

Telefon posiada również możliwość słuchania ulubionej stacji radiowej. Również bateria wbudowana w urządzenie ma rozmiar mini, jednak Blaupunkt  zadbał o to, aby telefon mógł działać „na pełnych obrotach” przez  cały dzień. Model dostępny jest w trzech opcjach kolorystycznych: białej, złotej oraz czarnej. Dystrybutorem telefonu Blaupunkt FXS-01 jest NTT System.

Funkcje

Wymiary: 85.9 * 47.9 * 6 mm
Chipset: MTK6261D
Wyświetlacz: 240 * 320 px, O’LED
Pamięć: brak pamięci wewnętrznej
GSM 900 / 1800 MHz
Obsługa kart SD do 8 GB
Bateria: 280 mAh
Aparat: brak
Pojedyncza karta SIM
Radio FM
Bluetooth
SMS
Odtwarzacz muzyki
Dyktafon
Słuchawki Jack 3.5

Dodaj komentarz