Gdzie można oglądać darmowe transmisje live?

sport top

W dzisiejszych czasach coraz więcej usług przenosi się do internetu. Nie inaczej jest z telewizją. W internecie poza wiadomościami, znajdziemy seriale, rozgrywki sportowe i wszystko to co sprawia nam przyjemność. Szukając rzeczy w internecie nasuwa się pytanie czy możemy dostać je za darmo. Tak samo w przypadku rozgrywek sportowych zadajemy sobie pytanie czy można oglądać mecze w internecie za darmo?

Tak, można, jednak trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. Aby legalnie obejrzeć mecz możemy skorzystać z serwisów oferowanych przez bukmacherów takich jak STS, ForBET czy Fortuna. Każdy z tych bukmacherów oferuje swoje usługi w ramach ułatwienia obstawiania wyników live. Możemy jednak korzystać z tych usług w celu oglądania wydarzeń sportowych bez limitów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Darmowe transmisje u bukmachera STS

Pierwszym i chyba najpopularniejszym serwisem do oglądania meczy i śledzenia ich przebiegu na żywo jest ten od STS. Bukmacher przy okazji usługi obstawiania zakładów, obok przesyła transmisję live i udostępnia czat do dyskutowania na temat danego wydarzenia. Z usługi można skorzystać zaraz po zalogowaniu się na konto w serwisie STS i przejście do zakładki STS TV. Tam czeka na nas lista wszystkich rozgrywanych w danej chwili spotkań. Po wybraniu jednego ze spotkań i przejścia do jego widoku, naszym oczom ukaże się panel do obstawiania zakładów oraz transmisja i czat live po prawej stronie. Nie można ukryć, że transmitowane rozgrywki nie są w najwyższej jakości, jednak powinny wystarczyć do wyciągnięcia trafnych wniosków, które są przecież tak ważne w obstawianiu zakładów. Warto zauważyć, że transmisje może oglądać każdy, nawet przy użyciu niezweryfikowanego konta.

Darmowe transmisje sportowe w Fortuna TV

Rozgrywki u tego bukmachera możemy oglądać pod jednym warunkiem. Musimy posiadać zarejestrowane konto umożliwiające grę u bukmachera przez internet. W serwisie fortuna po założeniu konta, możemy przejść na podstronę „zakłady LIve”. Tam z lisy spotkań oznaczonych symbolem „play” możemy wybrać odpowiadające nam spotkanie. Po wyborze, ukaże się kolejny ekran, gdzie należy kliknąć przycisk video umieszczony w prawym górnym rogu ekranu.

Podsumowując mecze online

Oglądać mecze w internecie za darmo można, ale transmisje oferowane przez bukmacherów lepiej sprawdzą się na urządzeniach mobilnych – telefonach i tabletach. Przed rozpoczęciem transmisji live, najlepiej na swój telefon pobrać odpowiednią aplikację,, która wspomaga i przyspiesza transmitowanie wybranego wydarzenia sportowego.

Dodaj komentarz