Jak ją w sobie rozkochać?

spotkanie

Z roku na rok jak wskazują badania, Panowie są coraz bardziej zapracowani, a co zaskakujące – coraz bardziej nieśmiali. Nie wiedzą jak poderwać kobietę, jak ją oczarować, jak sprawić by ta zapragnęła stworzyć stały związek właśnie z nim?

Jeśli też macie z tym problem, przeczytajcie poniższy artykuł a przekonacie się, że dzięki zastosowaniu tych porad na pewno rozbudzicie jej sympatię i zainteresowanie, a może i coś więcej…

1.Przede wszystkim zadbaj o swój wygląd. Kobiety nie chcą oglądać „wypacykowanych” mężczyzn rodem z magazynów dla pań. Mężczyzna zadbany to wyprasowana koszulka, zgolony bądź przeciwnie – długo zarost – jednak zadbany, odpowiednia fryzura… Kobieta zwraca uwagę na takie rzeczy (nawet jeśli waszym zdaniem są to tylko błahe sprawy). Dodatkowo – przyjemny zapach perfum i uśmiech będą działać na kobietę jak wabik. Jeśli jeszcze dodatkowo zadbasz o to, by Twój piwny brzuszek zniknął… – będzie Twoja!

2.Pokaż jej swoją inteligencję. Nie bądź nachalny, nie chwal się swoją wiedzą, ale każda błyskotliwa riposta czy uwaga na temat filmu bądź książki, którą ostatnio przeczytałeś na pewno nie zaszkodzą.

3.Bądź troskliwym mężczyzną – bo coraz mniej ich na świecie. Podaj płaszcz, zarezerwuj stolik przed randką… to niby drobnostki, ale uwierz, że kobieta zwraca na nie uwagę.

4.Przynajmniej udawaj, że inne kobiety nie istnieją. Wiemy jakie to trudne, wiemy, że czasami fajnie jest „rzucić okiem” na jakąś ładną kobietę, ale na Boga, nie rób tego przy niej.

5.Podczas rozmowy patrz jej w oczy. Będzie wiedziała, że jesteś wobec niej szczery.

6.Praw komplementy – ale dyskretne! Nie zasładzaj jej, bo jeszcze cukrzycy dostanie. Komplementy im mniej sztampowe – tym lepiej. Staraj się więc mówić komplementy, które kompletnie ją zaszkodzą – ta bluzeczka świetnie pasuje do Twojej kreacji, ten szalik podkreśla kolor Twoich oczu. NIE, NIE WEŹMIE CIĘ ZA GEJA. Pamiętaj tez, że komplementy nie tylko muszą dotyczyć wyglądu – a nawet nie powinny dotyczyć tylko jego. Chwalenie jej osiągnięć, zachowań, poczucia humoru sprawią, że kobieta poczuje się podwójnie doceniona!

7.Staraj się być naprawdę interesującym facetem. Masz hobby czy zainteresowania – opowiadaj o nich – może ją nimi „zarazisz”?

8.Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Kobieta uwielbia kiedy dużo z nią rozmawiasz. Wiemy, że Ty nie bardzo lubisz „trajkotać jak najęty” – ale chociaż spróbuj – bo czego się nie robi, żeby rozkochać w sobie kobietę?

9.Postaraj się robić wspólnie ciekawe, fajne rzeczy. Samo przesiadywanie w kawiarni i „spijanie sobie z dzióbków” to nie wszystko. Zaproponuj wspólną wycieczkę rowerową, ugotowanie kolacji, naukę języków obcych? Takie rzeczy bardzo zbliżą Was do siebie. Pamiętaj, żeby nie przesadzić, proponowanie na pierwszej randce seksu w miejscu publicznym nie jest najlepszym pomysłem.

Jaki mam być by mnie polubiła?

Poza tym co już napisaliśmy, postaraj się ją zachwycić swoją osobą, ale co ważne – bądź szczery i bądź sobą. Uwierz, że kobieta bardzo doceni Twoje starania o nią.

Powodzenia!

Dodaj komentarz