Węgierska Korona w rękach KRD

Węgierska korona

Krajowy Rejestr Długów przejmuje od Deutsche Banku kultowy bankiet w Węgierskiej Koronie podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju

Węgierska Korona w rękach KRD

Położona w Beskidzie Sądeckim Krynica-Zdrój już niebawem z cichego uzdrowiska przemieni się w tętniącą życiem, biznesowo-gospodarczą stolicę Europy Środkowo-Wschodniej. Po raz 29. spotkają się tutaj ze sobą najważniejsi politycy i przedsiębiorcy z ponad 60 krajów Europy, Azji Centralnej oraz USA. W tym roku organizatorzy Forum Ekonomicznego spodziewają się nawet 5 tysięcy uczestników. Przewidziano 6 sesji plenarnych, 200 paneli dyskusyjnych i wykładów, warsztaty oraz prezentacje.

Nie od dziś wiadomo, że najciekawsze rzeczy dzieją się pierwszego dnia Forum, czyli 3 września. Po oficjalnej części czas na nieformalne spotkania. Doskonałym przedłużeniem gospodarczych dysput i biznesowych rozmów będzie wieczorny bankiet w klimatycznej scenerii. Dokładnie takie wrażenia gwarantuje legendarny już event w Węgierskiej Koronie. Ta zabytkowa willa z 1880 r. przy Bulwarach Dietla, w sąsiedztwie potoku Kryniczanka, jest miejscem nieformalnych spotkań, które od wielu lat towarzyszą Forum Ekonomicznemu w Krynicy. Dotychczas głównym gospodarzem tych imprez był Deutsche Bank, teraz pałeczkę od niego przejął Krajowy Rejestr Długów.

Nowy organizator zapewnia, że będzie kultywował tradycję zapoczątkowaną przez poprzedników:

– Bankiet w Węgierskiej Koronie urósł już do rangi legendy. Poprzedni gospodarz bardzo dbał o jakość i klimat krynickiej imprezy. Głęboko jednak wierzę, że nam w tym roku uda się powtórzyć klimat i sukces kultowych spotkań z poprzednich lat. Impreza startuje punktualnie o 23:00. W programie na ten wieczór nie zabraknie energicznej dawki muzyki w wykonaniu Mirosława Kalisiewicza i zespołu Hamak Band. O wyjątkową oprawę artystyczną zadbają również Marco Bocchino, Strefa 50 oraz grupa coverowa Bendnicy. Wydarzeniem wieczoru będzie jak zawsze tradycyjny „Chór Wujów” w wykonaniu prezesów największych firm. W imieniu swoim i naszych partnerów serdecznie zapraszam na tegoroczny nocny maraton do Węgierskiej Korony – mówi Adam Łącki, prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA.

Dodaj komentarz